top of page

Шумопоглинаюча система внутрішньої каналізації REHAU RAUPIANO PLUS

Шумопоглинаюча система внутрішньої каналізації REHAU RAUPIANO PLUS: ефективне рішення для комфорту та безпеки

Шумопоглинаюча система внутрішньої каналізації REHAU RAUPIANO PLUS

Шум від каналізації є поширеною проблемою в житлових і комерційних будівлях. Він може виникати внаслідок руху стоків, відкачування сміття, а також при поривах труб. Шум від каналізації може бути дратівливим і навіть шкідливим для здоров'я.


Шум від каналізації може призводити до таких проблем:

 • Розлад сну. Шум від каналізації може заважати заснути або спати. Це може призвести до втоми, зниження працездатності та погіршення загального самопочуття.

 • Стрес. Шум від каналізації може викликати стрес і нервозність. Це може негативно позначитися на здоров'ї і якості життя.

 • Порушення слуху. Тривалий вплив шуму від каналізації може призвести до порушення слуху.


Для вирішення проблеми шуму від каналізації існує ряд рішень. Одним із найбільш ефективних є використання шумопоглинаючої системи внутрішньої каналізації.

Шумопоглинаюча система внутрішньої каналізації REHAU RAUPIANO PLUS є однією з найпопулярніших систем на ринку. Вона виготовляється з високоякісних матеріалів і має ряд переваг, які роблять її ідеальним вибором для житлових і комерційних будівель.


Переваги системи REHAU RAUPIANO PLUS:


 • Висока шумопоглинання. Система REHAU RAUPIANO PLUS забезпечує рівень шуму не більше 30 дБ, що значно нижче, ніж допустимий рівень шуму в житлових і комерційних будівлях.

 • Екологічність. Труби системи виготовляються з поліпропілену, який є екологічно чистим матеріалом.

 • Довговічність. Система REHAU RAUPIANO PLUS має тривалий термін служби, що підтверджено 25-річною гарантією від виробника.

 • Простота монтажу. Труби і фасонні елементи системи легко монтуються за допомогою фітингів, що значно спрощує і прискорює монтаж.


Конструкція системи REHAU RAUPIANO PLUS:


Система REHAU RAUPIANO PLUS складається з труб і фасонних елементів, виготовлених з багатошарового поліпропілену. Трубопровід має три шари:

 • Зовнішній шар виготовлений з поліпропілену підвищеної міцності, який забезпечує стійкість системи до механічних пошкоджень.

 • Середній шар містить шумопоглинаючий наповнювач, який ефективно поглинає шум від руху стоків.

 • Внутрішній шар виготовлений з гладкою поліпропіленової труби, яка забезпечує високий коефіцієнт пропускної здатності.


Шумопоглинаючі властивості системи REHAU RAUPIANO PLUS забезпечуються за рахунок використання шумопоглинаючого наповнювача в середньому шарі труби. Наповнювач складається з дрібних гранул, які ефективно поглинають звукові хвилі.

Монтаж системи REHAU RAUPIANO PLUS здійснюється за допомогою фітингів, які з'єднують труби між собою. Фітинги виготовляються з поліпропілену і мають спеціальні герметизуючі прокладки, які забезпечують герметичність з'єднань.


Система REHAU RAUPIANO PLUS є ефективним рішенням для вирішення проблеми шуму від каналізації. Вона забезпечує високий рівень шумопоглинання, екологічність, довговічність і простоту монтажу.


Додаткові переваги системи REHAU RAUPIANO PLUS:

 • Система забезпечує ефективну герметизацію, що запобігає поширенню запахів з каналізації.

 • Система стійка до агресивних середовищ, таких як хімічні речовини і кислоти.

 • Система має широкий діапазон діаметрів, що дозволяє її використовувати в різних будівлях.


Шумопоглинаюча система внутрішньої каналізації REHAU RAUPIANO PLUS - це розумне рішення для будь-якої будівлі. Вона забезпечить комфорт і безпеку для мешканців і працівників, а також допоможе зберегти навколишнє середовище.

Comments


Grow Your Vision

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

bottom of page