top of page

BLÜCHER – надійні системи водовідведення

Важливість системи водовідведення складно переоцінити. Всім відомо, що без ефективного відведення стічних вод може опинитися під загрозою функціонування багатьох об'єктів інфраструктури: промислових підприємств, житлового фонду, будівель соціального та комерційного призначення, і т.д. Тому дуже важливо з відповідальністю віднестись до вибору виробника обладнання для систем водовідведення.

Компанія BLÜCHER - це виробник системи водовідведення для різних об’єктів, починаючи від ванних кімнат приватних будинків до великих промислових об'єктів. Асортимент продукції охоплює понад 2500 виробів, включаючи стандартні й спеціальні трапи, дренажні труби та дренажні канали. Всі вироби виготовлені з нержавіючої сталі, це гарантує високу якість, відмінну пропускну здатність і оптимальні умови гігієни в поєднанні з мінімальним технічним обслугову-ванням. Вироби розробляються за модульною системою, за допомогою якої компоненти можуть комбінуватися.


На сьогодні компанія «BLÜCHER» є одним з світових лідерів у виробництві систем водовідведення з нержавіючої сталі. Головний офіс компанії «BLÜCHER» з виробничою базою, центром розробки продуктів, складськими площами знаходиться в м. Вілдб’єрг, у західній частині Данії.


Більш детально ознайомитись з асортиментом та технічними характеристиками обладнання BLÜCHER ви можете за посиланням: https://goo.gl/j7Zo5eComments


Grow Your Vision

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

bottom of page